ברכת המנהלת לסוף השנה תשע"ז

15/10/2017

משפחת צוקי אביב היקרה:

"בחייו של כל תלמיד יש חלל ריק
המחכה להתמלא על יד מורה
היכול להעניק ביטחון עצמי גדול יותר,
לטפח כישרונות שלא נתגלו,
ולכוון אנרגיות חבויות
לצורה כלשהי למימוש עצמי" ... (ד"ר אנטוני פ. ויתאם)

בימים אלה אנו עסוקים בסיכומים. סיכום שנה. לא להאמין אבל השנה הראשונה הסתיימה.

בבואי לסכם את שנת הניהול הראשונה שלי, תקצר היריעה מלפרט את העשייה המבורכת במהלך השנה. עשייה של מורים, תלמידים ,הורים, של כל פרט ופרט ושל כלל הציבור בבית-הספר.

כולי תקווה כי הצלחנו יחדיו לגשר על הפערים והחששות של תחילת דרכינו המשותפת. אני מודה לכם על האמון שאתם נוטעים בי ובצוות המורים  בהפקדת היקר לכם מכל- הילדים שלכם- תלמידנו היקרים.

בי”ס" צוקי אביב",  חרת על דגלו להיות עם הפנים לקהילה, לייצר אקלים המעודד סובלנות, הוגנות ומוגנות, כבסיס המקדם את החינוך הערכי, והישגי התלמידים תוך שימת דגש על צמצום פערים.

השאיפה העיקרית היא של בית הספר היא להוות בית חם, מכיל ואוהב. בית שנעים לשהות בו, בית מעשיר, מלמד, המאפשר מפגש חברתי באווירה נעימה וחיובית. האקלים הנפלא השורר בביה”ס מאפשר לנו להביא לידי ביטוי יכולות וכישורים רבים ומגוונים של התלמידים.

ביה”ס פעל ללא לאות לתת מענה לפרט,  בשעות פרטניות ובקבוצות קטנות.

השנה השתתפו התלמידים בפעילויות רבות ומגוונות: הצגות, סיורים, טיולים,  מופעי מחול ואירועים קהילתיים רבים: טקס פתיחת שנה, טקס חגי תשרי, יום ההליכה הבינלאומי, עדדלאידע קהילתי, סדר פסח בית ספרי, טקס זיכרון קהילתי לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה, מדורה קהילתית, טקס שבועות, ימי תוצרים של למידת ה- PBL, שישוק ולפנינו עוד מסיבת סיום בית ספרית.

ליבי מתמלא גאווה וסיפוק על העשייה הרבה והמשמעותית שמתרחשת בבית ספרנו בתחום הפדגוגי, החברתי ,הערכי והרגשי.

באתר מופיע  עיתון מקוון לכל פרק זמן בשנה. אני מזמינה אתכם הורים ותלמידים לקרוא ולעיין בפעילויות והחוויות של התלמידים.

תודות מיוחדות
לצוות המורות והמורים על העשייה החינוכית, הפדגוגית , ההכלה  ושיתוף הפעולה לאורך כל השנה; לסייעות על התמיכה והעזרה; למתנדבות על עבודה משותפת עם התלמידים והמורים; לסמינר לוינסקי וסמינר הקיבוצים על שיתוף פעולה עם סטודנטיות רבות שהעשירו את התלמידים ולצוות העובדים היקר של בית הספר.

לחברי ההנהגה הכיתתית והבית-ספרית ולי"ור –הגברת נעמה בן זאב, על שיתוף הפעולה וההתגייסות  ליישום הפעילויות והיוזמות לאורך כל השנה.

ולסיום, אני מאחלת לכל באי בית הספר צמיחה והעצמה, המשך שותפות בעשייה החינוכית בבית הספר עם ההורים והקהילה.

חופשה נעימה.

שלכם באהבה רבה.

אורית ארנון
מנהלת בית-הספר