סיור בפארק של המנהיגות הירוקה

  בתאריך 7.2.18 ילדי המנהיג​​ות הירוקה יצאו לסיור בפארק הירקון ונחשפו לעולם הצפרות העשיר שיש בארצנו. ארץ ישראל התברכה ביותר מ-540 מיני ציפורים.

  שוק קח-תן תשע"ח

  ביום שישי 2.2 נערך שוק תן קח בבית הספר. ​במשך שבוע תלמידי בית הספר הביאו חפצים שונים שאינם בשימוש. חברי מועצת התלמידים בניצוחה של טל, הרכזת החברתית, הניחו ארגזים בכניסה לבית הספר ובכל יום..

  טיול שנתי של שכבת ב' ליער בן שמן

  ב11 לדצמבר, יום שמשי ונעים, יצאה שכבת ב' לטייל בטבע הפורה והצבעוני באזור שליד יער בן שמן.

  בוקר תוצרים לשליש א'

  בוקר תוצרים לשליש א' התקיים ביום שישי 17.11.17.

  קיראן ביר סאת'י מבקרת ביהודה המכבי

  קיראן ביר סאת'י, מייסדת פרויקט "יוצרים שינוי", הגיעה מהודו הרחוקה לישראל לביקור בו התרשמה ממיזמים קהילתיים שונים של ילדי ישראל.

  תחרות מרוץ שדה בפארק הירקון

  ביום רביעי, כ"ה בכסלו, 13.12.17, יצאה נבחרת מרוץ השדה לתחרות בפארק הירקון יחד עם המורה לחינוך גופני יאיר פיקרש אשר ליווה אותם.

  התחדשנו! מרחב פעילות חדש על גג בית הספר

  התחדשנו! לפני מספר שבועות נפתח גג בית הספר שלנו אשר עבר שיפוץ וחידוש והותאם לצרכי בית הספר.

  תערוכת חג החנוכה

  תלמידי כיתות א, יחד עם המורה רותם, יצרו עבודות בטכניקה המשלבת בין צבעי פנדה לבין צבעי מים. המוטיב החוזר בעבודות הצבעוניות הוא סמל הכד המזוהה עם חג החנוכה הקרב.

  פעילות יום הזיכרון לראש הממשלה יצחק רבין

  ביום רביעי, י"ב בחשוון, 1.11.17 צוין בבית ספרנו יום הזיכרון לראש הממשלה יצחק רבין. בחרנו לציין את זכרו של יצחק רבין בשיעור על חייו ופועלו שהועבר בכל הכיתות על ידי תלמידי כיתה ה'1.

  מדו ממד לתלת ממד

  בשיעור אמנות, תלמידי כתות ה' התבקשו לעצב את אותיות שמם, הם כתבו וציירו ובחרו את הגופן והטקסטורה שאהבו.

  מציאות מדומה בשיעור אנגלית

  ​היום, ה27.9, כיתה ד1 נהנתה משיעור אנגלית חוויתי במיוחד משולב מציאות מדומה. הילדים נכנסו לתוך חדר וירטואלי בו חפצים שונים, כל אחד בתורו.

  תערוכת סוכות

  לקראת חג הסוכות, התלמידים הכינו קישוטים לסוכה בשעורי אמנות. לאחר ההכנה, הילדים קישטו את הסוכה בקישוטים מיניאטורים, שרשראות נייר קטנות ושלטים לכבוד החג.

  מעניקים פרחים לשנה החדשה

  שכבה ג' עסקה בדימוי הפרח בשיעור אמנות. הפרח כידוע מסמל פריחה והתחדשות, מעניקים פרחים בעתות שמחה, חגים וכמחוות הודיה.

  טקס פתיחת שנה תשע"ח

  ביום חמישי, 31.8, ערב פתיחת שנת הלימודים, התקיים בחצר בית הספר טקס קבלת ילדי כיתות א'.

  שוק המכביס

  שוק האוכל המסורתי "המכביס" שהתקיים זה השנה השלישית בבית סיפרנו יהודה המכבי היה מרהיב בצבעוניותו. הנושא הנבחר השנה היה צבעים.

  פרוייקט " נקודות מבט" , שכבת ב'

  בפרוייקט שליש ג', שכבת ב' למדה וחקרה על המשמעויות השונות של נקודות בחייהם: חשיבותו של הניקוד, כתב ברייל לעיוורים, נקודות ציון על מפות, פיקסלים, נקודות הסוואה על בעלי ..

  פורימון תשע"ז

  ביום שישי ה- 10.3.17 חגגנו בבית הספר את חג הפורים. לחגיגה הגדולה הקדימו יומיים של "טעימות" – יום הפיג'מות המסורתי ויום שחור-לבן שמועצת התלמידים יזמה, אשר הכניסו בהחלט את כל באי בית הספר לאווירה הפורימית.

  תלמידי שכבת ג' בפעילות באזור ראש ציפור

  תלמידי שכבת ג בשיתוף שכבת ג מבית הספר "מירון" יצאו לשתילה באיזור ראש ציפור. פארק הירקון חווה בשנים האחרונות תופעה של פלישת מינים לא מקומיים לאיזור..

  "מסביב לעולם בשמונים יום" הצגת תאטרון ומחול

  ביום שני, ה-30.1, צפו שכבת ב' בהצגת התאטרון-מחול "מסביב לעולם בשמונים יום" של להקת פרסקו. ההצגה הינה גרסה עדכנית של סיפורו של ז'ול וורן, המשלבת שירים עכשוויים עם קטעי מחול ושירה ...

  פרויקט חברותא

  פרויקט חברותא הינו פרויקט של עיריית תל אביב ובמסגרתו נערכים שיתופי פעולה בין בתי ספר שונים בעיר. שכבת ה' בבית הספר, הלוקחת חלק בפרויקט זה, לומדת ומלמדת זהירות בדרכים עם בית הספר "יחדיו"...

  פרויקט "כיסלפי" בעיצומו!

  בפרויקט שליש ב' כיתות ד' יבנו כסא מחומרים שונים. הכסא יהווה דיוקן עצמי וישקף את תכונות ומאפייני התלמיד. בימים אלו, שכבה ד' בעיצומו של תהליך בניית הכיסא...

  הצגה "ליפול ברשת": שבוע גלישה בטוחה

  במסגרת שבוע גלישה בטוחה יצאו תלמידי שכבת ה' לצפות בהצגה " ליפול ברשת" במרכז דוהל. במהלך השבוע שוחחנו על הסכנות ברשת כיצד עלינו להתמודד איתן ובמי אנו יכולים להיעזר כאשר אנו נתקלים באדם...

  מפגש לתלמידי שכבת ד' עם האומן חנוך פיבן

  ביום שלישי האחרון, ה- 31.1.2017, התארח האומן חנוך פיבן בבית ספרנו. פיבן הוזמן לשוחח עם תלמידי שכבת ד' אשר עוסקים בימים אלו ביצירת התוצר האומנותי בפרויקט "כיסלפי", במהלכו הם מעצבים כיסא ...

  מפגש עם הסופר שלמה אבס

  ביום ראשון הגיע לבית ספרנו הסופר שלמה אבס. שלמה נפגש עם תלמידי שכבת א' בספריית בית הספר וסיפר על עצמו ועל משפחתו...

  כיתות א' בספריית יד לבנים

  ביום רביעי ה- 18.01 יצאה שכבת א' לספריית "יד לבנים". הילדים חוו מפגש רב חושי עם דמותה ויצירותיה של הסופרת האהובה לאה גולדברג.

  כישורי חיים

  בית-הספר הוא עולם ומלואו. מתקיימות בו מערכות יחסים שונות, תלמידים נחשפים למצבים בין-אישיים מגוונים, ביניהם גם מצבי סיכון, ונדרשות בו התמודדויות הן ברמה האישית והן ברמה החברתית.