פרוייקט לגו תלמידי ביה"ס זוכים במקום הראשון

קבוצת הלגו שלנו, השתתפה במחצית ב' בתכנית FLL (FIRST LEGO League) . התכנית חושפת תלמידים צעירים לעולם האמיתי של אתגרים הנדסיים, על ידי בניית רובוט אוטונומי לביצוע משימות.

מכתב להורי תלמידי א' תשע"ח

מצורף בזאת מכתב ממנהלת ביה"ס הגברת דליה לוגסי.

יום שיא דיבייט

השיטה הייחודית של דיבייט מתמקדת בלמידה חווייתית המשלבת תרגולים ופרקטיקה שמיושמים בכל מפגש תוך שימוש בסרטונים, הפעלות, סימולציות ודוגמאות שמוסיפים עניין לקהל.

חידון החלל - תלמידי "משה שרת" מגיעים לגמר!

כמידי שנה, מתקיים חידון החלל הארצי הכולל 3 שלבים. תלמידי בית ספרנו עברו את השלב ה2 המכובד והעפילו לגמר. קהילת "משה שרת" מאחלת להם בהצלחה ומודה להם על המאמץ ועבודת הצוות הראוייה להערכה!

קיר : גלריה - עבודות מסטודיו משה שרת

סטודיו רישום: ר.ש.מ סטודיו רישום ר.ש.מ דברים שבאים ברשימה דברים שהרשימו אותנו דברים שאנחנו רוצים לרשום. רישום כזיכרון ורישום כתכנון לעתיד מתן אורן ותלמידי משה שרת

פרוייקט " רצים קדימה" 2016 יצא לדרך...

רצים קדימה – אירוע הריצה השנתי של בית הספר "משה שרת" תל אביב

בחירות למועצת תלמידים תשעז

במסגרת אירועי חודש חשוון וערך החודש מעורבות חברתית. התקיימו כמידיי שנה בחירות למועצת התלמידים לשנה"ל תשע"ז.

טקס קבלת ספר תורה -שכבה ב' תשע"ז

ביום שישי האחרון, ה11.11.2016 תלמידי שכבה ב' במעמד ההורים והמשפחה קבלו את ספר הספרים - התורה. הטקס התקיים בבית הכנסת השכונתי בהנחיית הרב אושקין. הילדים התרגשו מאד ואנו התרגשנו עמם.

השפעת זמן מסך על הילדים שלנו

בשנים האחרונות מחקרים רבים קושרים בין חשיפה ממושכת למדיה לבין בעיות בריאותיות בקרב ילדים ונוער (Sigman, 2012).

גלישה בטוחה ברשת

מהפכת המידע של המאה ה-21 מזמנת שפע של אפשרויות חדשות ומרתקות ללמידה, ליצירת קשרים חברתיים ולהנאה. אולם לצִדן של הזדמנויות אלו, היא מציבה אתגרים וחושפת אותנו גם למצבים של סיכון ופגיעה.