*

schoollogo.jpg

2.7.19

שלום להורי התלמידים בעירוני י"ד,

שנת הלימודים תשע"ט הגיעה לסיומה. נפרדנו בהתרגשות ובעצב מבוגרי מחזור מ"ה של בית הספר ואנחנו נרגשים לקראת קליטתו של מחזור תלמידים חדש בשכבת ז'.

השנה החולפת היתה גדושה בלמידה ובפעילות: תהליכי למידה חדשים ופיתוח חלופות בהערכת הישגים, פעילות חברתית-ערכית ענפה, המסע לפולין של שכבת יב', מסע ישראלי בשכבת יא' ומגוון טיולים בשכבות ז'-י', שיעורי בחירה בחטיבת הביניים, הרצאות וסדנאות בתחום הייעוצי, סמינרים בחלק ממגמות הלימוד, הצגה בית ספרית והפקות בגרות מרתקות בתיאטרון ובתקשורת, שילוב ספרים דיגיטליים בלמידה, ימי ספורט וטורנירים, רצועת העשרה ותגבור בשכבת י', ערב שורשים בשכבת ז', סיום המחזור הראשון של תכנית "חלוצי הערכה" בהיסטוריה, משלחות בית ספריות לגרמניה וללוס אנג'לס, ימי שיא מגוונים בחטיבת הביניים ועוד.

במקום להכביר מלים, אני מצרפת מספר תמונות מתשע"ט וכן מספר תוצרי לימוד דיגיטליים וסרטונים מהתקופה האחרונה:

עיתון דיגיטלי המפרט חלק מהפעילויות הלימודיות שהתקיימו במחצית ב' בבית הספר. תודות חמות לאיריס רז חרודי שערכה את העיתון.

קליפים ממסיבת הסיום של שכבת יב' שהוכנו על ידי כל אחת מהכיתות. הקליפים עסקו בהמשך דרכם של תלמידים לאחר סיום הלימודים: צבא (יב'-1), הטיול הגדול (יב'-2), קריירה (יב'-3), משפחה (יב'-4), מפגש מחזור (יב'-5) וקליפ הפתעה שהכין צוות המחנכים.

ביום האחרון ללימודים התקיימו מפגשים של שכבות הלימוד השונות. אני מצרפת לדוגמא את קליפ הסיום של שכבת יא' שהכין גיא קהא(הקליפ הוקרן במהלך המפגש).

שתיים מכיתות ח' שלנו השתתפו השנה בתכנית Global Scholars (תכנית בינלאומית מקוונת בה שותפים תלמידים ממגוון מדינות). את התכנית הובילו מירי אושרוב ומירה פלומין (צוות אנגלית חטיבת הביניים). מצ"ב קישור לאתר שהכינו התלמידים במסגרת התכנית.

 ----

בימים אלה, אנו נערכים לפתיחת שנת הלימודים תש"פ - קליטת חברי הצוות החדשים, תכנון מערכת השעות, הערכות לתהליכים חינוכיים חדשים שאנו בונים בבית הספר ועוד.

באתר האינטרנט של בית הספר תוכלו למצוא את רשימת הספרים לשנת הלימודים הבאה. כפי שהיה בשנה החולפת לתלמידים ניתנת בחירה בין רכישת ספרים מודפסים לבין רכישת ספרים דיגיטליים (מוזלים) במסגרת פרויקט השאלת ספרי לימוד.

פרויקט הספרים הדיגיטליים מתקיים בשלב זה בשכבות ז'-י' ועל התלמידים המשתתפים בו להגיע לבית הספר מצוידים במכשיר קצה (טאבלט או מחשב נייד). אציין, כי הספרים נגישים אומנם גם באמצעות סמארטפונים, אך קריאתם באופן זה נוחה פחות והם יוצרים הסחת דעת משמעותית בקרב התלמידים.

מספר תאריכים חשובים:

ישיבת סיכום השנה של הועד המרכזי תתקיים היום, יום שלישי ה-2.7 בין השעות 20:00-21:30. הישיבה תתקיים בבניין ג' (בניין המזכירות). כהרגלנו, כל הורה המעוניין בכך מוזמן להצטרף.

פעילות גיבוש לשכבת ז' החדשה תתקיים בתיכון ביום שלישי ה-27.8.19 בין השעות 17:00 – 19:00 (הפעילות מאורגנת על ידי ההורים).

אסיפת ההורים של שכבת ז' תתקיים בערב יום רביעי ה-28.8 (שעה מדויקת תימסר בהמשך)

אסיפת ההורים של שכבת י' תתקיים בערב יום חמישי ה-29.8 (שעה מדויקת תימסר בהמשך)

את רשימת ספרי הלימוד תוכלו למצוא באתר בית הספר בקישור הבא.

אני רוצה להודות לצוות המסור של עירוני י"ד על עבודתם הנאמנה והשקעתם הרבה.

תודה לכם ההורים על התמיכה והאמון ותודה מיוחדת להורים הרבים הפעילים במסגרת הועד המרכזי וועדי הכיתות. 

איחולי קיץ מהנה ובטוח לתלמידינו.

שלכם,

יעל איילון.​​​