יוניסף ישראל

23/01/2014

תוכנית משותפת ליוניסף ישראל ולפיקוח על זכויות התלמיד/ה במשרד החינוך
הקרו הישראלית למען יוניסף (unicef), משמשת כזרוע של הארגון העולמי הגדול והחשוב הפועל בכל רחבי העולם לקידום זכויות הילד.

מחפשים צעירים ליצירת הווה משותף. אם את/ה: בכתה ח' – יא' , אכפתי/ת, יצירתי/ת, בעל/ת יכולת ביטוי, יודע /ת להיות שותף/שותפה ויודע/ת לשתף, עומד/ת על דעתך ויודע/ת להסביר את עמדותיך בדרך משכנעת, בעל/ת אופקים רחבים, בעל/ת רצון לתרום ולשנות, כריזמטי/ת ובעל/ת יוזמה...אם מי מכם רוצה לקדם את מעמד הילדים והנוער בחברה שלנו בארץ ובעולם... בואו נעבוד על זה ביחד.
אנא שלחו מכתב קצר המתאר אתכם, פעילויות ותחומי עניין שלכם, כתבו על יוזמה שהובלתם, פרטו מדוע אתם מעוניינים להצטרף לקבוצת נוער מובילים שינוי- בשם יוניסף ישראל.
את המכתב יש לשלוח לכתובת: info@unicef.org.il  צרפו המלצה של אדם המכיר אתכם ואינו מבני המשפחה. מועמדים מתאימים יוזמנו לראיון. תאריך ושעה תינתן לכם עם זימונכם לראיון.


• מטרות
 קבוצת הנוער ביוניסף- תהווה גוף יעץ להנהלת יוניסף בישראל.
 קבוצת הנוער הנבחרת תלמד את האמנה הבינלאומית בדבר זכויות הילד, ותכיר את זכויות
       הילדים בישראל ובעולם, בכדי לפעול למענם., להשפיע ולהשמיע את קולם בארץ ובחו"ל.
 חברי הקבוצה הנבחרת יזמו פעילויות לאקטיביזם חברתי של בני נוער לשם העלאת מודעות
        והובלת שינוי בשיח האזרחי והחינוכי בנושא יישום ומימוש זכויות הילדים בישראל.


• מסגרת פעילות
במהלך השנה יתקיימו, מפגשים במשרד החינוך בתל אביב, בשבוע הראשון של כל חודש ביום חמישי, בין השעות 16:00 – 19:00. תכנית מפורטת תימסר למועמדים שיבחרו לקבוצת המנהיגות. בנוסף, הקבוצה תתחלק לקבוצות חקר שיקיימו מפגשים נוספים לפי הצורך.
מועמדים שיתקבלו, יתחייבו לקחת חלק בכל הפעילויות של הקבוצה במסגרת המפגשים הקבועים, ובפעילות בימים נוספים כמו : בפעילות בכנסת, מפגשים ייחודיים,בישיבות צוות עם מקבלי החלטות, בהכנת חומרים, בכתיבת חומרים ובפיתוח יוזמות עד לסיום שנת הלימודים.