תרגיל למידה מרחוק

29/06/2014

להורים שלום רב,

הנדון: תרגיל "למידה מרחוק" בשעת חירום

בשנת הלימודים תשע"ד, יערך ביום שני כ"ד באדר א', 24 בפברואר 2014, תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך. כחלק מהיערכות לכך יתקיים תרגיל של "למידה מרחוק" בזמן חירום. במהלך התרגיל יפעלו התלמידים מבית הספר או מהבית החל מהשעה 15:00.
השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט בשגרה כמו גם בחירום, מהווים תחליף נוסף למסגרת הפעילות הלימודית, כאשר התלמידים ו/או המורים אינם יכולים להגיע פיסית לבית הספר. למידה מרחוק תאפשר למורים לקיים שיגרת הוראה מבית הספר, מהבית, או ממרחב הוראה מיוחד, כאשר התלמידים לומדים בביתם ושומרים על קשר באמצעות רשת האינטרנט.
על כן חשוב להכיר את הפורטל הבית-ספרי ומרחבי הלמידה הכיתתיים שבו כדי שהתלמידים ידעו להיעזר בו ולתקשר בניהם ועם צוות בית הספר בשגרה ובחירום כאחד.
 אתר בית הספר משמש כלי תקשורת מרכזי  ומאפשר דרכי תקשורת מגוונות עם הצוות החינוכי של בית הספר (מחנך/ת הכיתה של ילדכם, יועץ/ת בית הספר, המנהל/ת וכו').
חשוב להתנסות במערכת ולהכיר אותה מבעוד מועד, שכן תרגול והיכרות בשגרה מהווים בסיס להתנהלות בעת חירום.
ביום שני - כ"ד באדר א', 24 בפברואר 2014 -  על התלמידים להיכנס למרחב הלמידה הכיתתי שבאתר בית הספר בין השעות 15:00-  20:00 ולבצע את הפעילות הלימודית שהוזנה על ידי מחנכ/ת הכיתה ולדווח על הביצוע.


שיתוף הפעולה שלכם וסיוע שלכם לילדיכם חשוב להצלחת התרגול,
מנהלת בית הספר,
רויטל רוה.

אין תגיות