משולחנה של רויטל אבלס מנהלת בית הספר

15/09/2018


 
  משפחת אלחריזי היקרה,​​​​

 
 בפתחה של שנת הלימודים תשע"ט, אני מקדמת בברכה את כל באי בית ספר . אני שמחה לפתוח את השנה בסימן התחלה חדשה ובניחוח חגי תשרי באוויר. שנה חדשה היא כמו דף חדש הפותח ספר שאת המשכו נרצה לקרוא. אני בטוחה שכולכם חוויתם חוויות נפלאות במהלך החופשה ועכשיו אתם מתרגשים לקראת התחלה חדשה. 
אני שמחה ונרגשת על הזכות שניתנה לי לנהל את ביה"ס "אלחריזי", להצטרף למשפחתכם ולהיות חלק מהקהילה האיכותית והמובילה בעיר ת"א. כמנהלת, אני רואה בעבודה החינוכית שליחות ומאמינה כי כל אחד מאתנו הינו יחיד ומיוחד. משום כך עלינו כמחנכים לתת מענה לכל תלמיד ותלמידה. אני מאמינה במשפט: "רואים את כולם ולא משאירים אף אחד מאחור" ולכן צוות ההוראה בביה"ס העמיד לנגד עיניו פיתוח ערכים אנושיים – הומאניים במטרה ללמד דרך ארץ ולחנך לאחריות אישית ולמעורבות חברתית בקהילה. מטרתנו היא להוביל את תלמידי בית הספר להישגים ערכיים, חברתיים, רגשיים ולימודיים, כל זאת, לצד היות בית הספר מרכז של קהילה לומדת ובית של מנהיגות.
 
 עשייה זאת תתקיים תוך שילובם של ההורים בעשייה החינוכית ובתהליכי הלמידה. בית הספר יקדם ערכים של אהבת אדם ומקצועיות, ערכים אלה, הם נר לרגלי וינחו את הצוות החינוכי ואותי בתהליכי החשיבה והתכנון. 

 
ברוח חזון בית הספר נמשיך לשים דגש גם השנה על קידום ייחודיות בית ספרית כמובילת מנהיגות בקרב מורים, תלמידים והורים באמצעות גמישות פדגוגית, וזאת במטרה לקדם את יעדי בית הספר ולהוביל את תלמידינו להגשמה אישית וחברתית ולפיתוח מנהיגות ומצוינות אישית. נמשיך לפעול כדי ליצור סביבת לימודים חמה, אוהבת ואכפתית, בה תלמידנו יוכלו לשגשג ולפרוח, תוך מתן הזדמנות לכל תלמיד להצליח בדרכו הייחודית. בשנה זאת, אנו חובקים באהבה 620 תלמידים שילמדו ב 24 כיתות. 
 
ואתם תלמידים יקרים, גדלתם בשנה, בגרתם ולכיתה חדשה הנכם נכנסים היום. לחלקכם מורים חדשים, חברים חדשים, מקום חדש ויש בינכם שאף היום מתחילים בבית ספר חדש. מאחלת לכם ללמוד בחדווה ובסקרנות לכבד האחד את השני ולהגשים חלומות. לכם, תלמידי כיתות א' הנכנסים היום לראשונה בשערי בית הספר, מאחלת הצלחה רבה בדרככם החדשה שתזכו להכיר חברים חדשים, תחוו פעילויות מגוונות, תיהנו מפינת החי, הגינה האקולוגית ,הנגרייה ותעשירו את עולמכם בתחומים שונים. כולנו נלווה אתכם יום יום ושעה שעה ונעזור לכם להרגיש בבית ולהתפתח. 

 
תלמידי כיתות ו', הבוגרים שלנו, היום אתם מתחילים את שנת הלימודים האחרונה שלכם בבית הספר. כל תלמידי ביה"ס נושאים את עיניהם אליכם ואתם בהתנהגותכם מהווים דוגמא אישית. בשנה זו נוספו תלמידים חדשים לכתות השונות. אני מקדמת אתכם בברכה ומאחלת לכם קליטה מהירה בכתות ובקהילה.
 צוות ביה"ס ואנוכי מבטיחים לעשות את המרב והמיטב למען התלמידים החדשים והוותיקים וללוותם במקצועיות וברגישות. 
 
ולכם הורי בית ספר אלחריזי תפקיד חשוב מאוד בתהליך הצמיחה של ילדכם בביה"ס, שיתוף הפעולה בינינו כמו גם האמון שתתנו בנו יעזרו לכולנו להצליח במשימה החשובה. זכרו יש לנו מטרה משותפת ואנו יוצאים לדרך יד ביד למסע משותף. הקהילה היא אחד ממוקדי הכוח עליהם נבנה ביה"ס, ואני מאמינה כי קשר טוב, המבוסס על כבוד והקשבה, יצור אווירה חיובית אשר תאפשר לכל אחד מאתנו לממש את יכולותיו וכישוריו. תקשורת טובה של הקהילה, תתרום רבות להשגת היעדים של ביה"ס וליצירת אקלים מיטבי. בהזדמנות זאת ברצוני לברך את היור"ית החדשה של העמותה הגב' יפעת לפלר, ולהודות להנהגת ההורים, על עשייתכם השוטפת והתומכת לטובת הצלחתו של ביה"ס . 

 
כמו כן , אני מודה לקרינה ריבלין מנהלת ביה"ס היוצאת לשנת שבתון על קבלת הפנים החמה והנעימה ומאחלת לה המון הצלחה והנאה. תודה והערכה רבה ליעלה , קלרית ושירלי ולכל צוות המורים והמנהלה על המאמץ וההשקעה העצומה במהלך חופשת הקיץ אני מאחלת לכולנו המון הצלחה בעבודתנו המשותפת יחד.

 
 תודה נוספת לעיריית ת"א יפו על הדאגה הרבה לכל הפרטים הגדולים והקטנים , לגב' לאה זיידה מנהלת מחלקת החינוך היסודי עיריית ת"א – יפו ולגב' יוהנה צימרמן מפקחת ביה"ס על תמיכתן הרבה וסיוען לפתיחת שנת הלימודים תשע"ט.

 
 ואחרונים חביבים לתלמידים שעמלו בחופשת הקיץ על החזרות לטקס פתיחת השנה, למלי המנצחת על הטקס והתפאורה , ליאיר האחד והיחיד על הדאגה לכל פרט ופרט ולצוות שסייע בידם.

 
    שנה טובה ומוצלחת 
    
    שלכם,

 
    רויטל אבלס

 
    מנהלת בי"ס אלחריזי

 


​​​

אין תגיות