איגרת חודש מאי

3/04/2016

מאי 2012
‏אייר תשע"ב

הורים ותלמידים יקרים,
במהלך חופשת הפסח בוצעו בביה"ס עבודות שיפוץ – הוחלף גג הארכיון במבנה המרכזי. בוצעו עבודות מיגון נגד קרינה ונבנה מחדש הצריף שנשרף.
החל משבוע זה יתחילו עבודות שיפוץ בחדרי השירותים שבמסדרון כתות א'. העבודות אמורות להמשך כשבועיים ויתקיימו בכל חדר בנפרד על מנת לצמצם אי הנוחות במידת האפשר.
השבוע נחגוג את ל"ג בעומר. יש חשיבות רבה לשמור על כללי הבטיחות במהלך החגיגות ולהקפיד על כיבוי האש באופן מוחלט.
ברכות חמות לאלעד רווה ודור חזן מכתה ו' 2, אשר ייצגו בכבוד רב את בית ספרנו בחידון אנשי שם בציונות.
ברכת הצלחה לאורן מלכי מכתה ו' 1 אשר ייצג את בית ספרנו בחידון רחובות תל אביב, בשבוע הבא.
ברכות חמות לנבחרות הספורט אשר העפילו לשלבים מתקדמים בתחרויות האתלטיקה והקט-סל.  איחולי הצלחה בהמשך.
בימים ד' וה' ה- 16.5.12 וה- 17.5.12 נקיים ימי הורים. מחנכות הכיתות יזמנו את ההורים והתלמידים למפגש אישי על פי לוח זמנים אשר יישלח אליכם. המורים המקצועיים יימצאו גם הם בימים אלו.
כבכל שנה גם השנה נציג את תוצרי הלמידה של שנת הלימודים בתערוכה לימודית , השנה הוחלט כי התערוכה הלימודית תוצג במסדרונות ביה"ס, במסגרת ימי ההורים. כל שכבה תציג תוצרי עבודה מהשנה האחרונה.
הקשר עם עמותת "כנפיים של קרמבו" ממשיך גם השנה. תלמידי ביה"ס נפגשו עם נציגי העמותה קיבלו הסברים על פעילות העמותה ולמדו את ריקודי ושירי העמותה.
הוחלט כי אירוע הסיום של שנת הלימודים יהיה מופע של מגמות אומנויות הבמה. רווחי המופע יועברו כתרומה לעמותת "כנפיים של קרמבו". 
האירוע יתקיים ביום ב' ה- 11.6.12 בשעות הערב. במסגרת האירוע  נצפה במופע – "הערב מחזמר" בביצוע מגמות  הדרמה, המחול, התיפוף ומקהלת ביה"ס.  הזמנות יישלחו בסמוך לתאריך האירוע.

להזכירכם, חופשת השבועות תחול מ- 27.5.12 ועד ה- 28.5.12. החזרה ללימודים ביום ג' ה- 29.5.12.
במהלך החודשיים הקרובים, עד סוף שנת הלימודים, נעביר לתלמידים שאלוני משוב לגבי המגמות, הועדות והחוגים וזאת על מנת ללמוד ולשפר. בהתאם למשובים יוחלט אילו מהמגמות ימשיכו לפעול. כמו כן, נלמד על פעילות הועדות ונסיק מסקנות לקראת שנת הלימודים הבאה.
בברכת חודש נעים
שלומית ברק
מנהלת ביה"ס

חודש מאי
איגרת חודש מאי