עמותת ההורים בשבילכם- עדכונים

30/12/2017

 

    דו"ח כספי 2016-17

 

 

ינואר 2017

 

הורים יקרים,

 
כמידי שנה בשנה, העניק גם השנה רשם העמותות , אישור על ניהול תקין  לעמותת ההורים לשנת 2017 . משמעות האישור, כי העמותה עומדת בהצלחה בכל דרישות חוק העמותות בקשר לעניניה הכספים והגשת ד״וחות ופרוטוקולים.
אישור זה הוא בנוסף לביקורת שוטפת שמקיים משרד רואי חשבון חיצוני וועדת הבקורת של העמותה. 

 
בברכה,

 
ארז ביעזר, יו״ר עמותת ההורים

 

 לאישור על ניהול תקין של העמותה​

 

 

 

 

 

 מאי 2016                                    האגף החדש באלחריזי


 

תלמידים והורים יקרים,

השבוע נכנסו תלמידי כיתות א ו-ב לאגף החדש שנבנה בבית הספר ובכך הושלם השלב הראשון של הבנייה ושיפור תנאי הלימודים באלחריזי.

לפני חמש שנים יזמה עמותת ההורים את השיח עם העיריה , שמטרתו הייתה להעביר את התלמידים ממבנים ישנים ורעועים לכיתות חדשות ומרווחות.

זכורה לי הפגישה הראשונה באגף החינוך בעירייה שבסופה נדחינו בעדינות תוך אמירה כי קרן תל אביב תחפש תורם לפרויקט ואם יימצא-אז ייבנה אגף חדש.

התורם לא נמצא וכך גנזה העיריה את הפרויקט.

מאותה פגישה והלאה , במשך כשלוש שנים לא הרפתה הנהלת העמותה מהדרישה להרחבת בית הספר ובנייה חדשה.  בשיתוף עם מנהלת בית הספר, הצלחנו להביא לשינוי המיוחל  ולאישור בניית מבנה חדש, במקום המבנים הישנים.

היה זה מסע ארוך, רווי מתחים , עליות ומורדות ואף עימותים עם מקבלי ההחלטות, שלבסוף הביאו את המטרה הרצויה –והתוצאה לפניכם – אגף חדש, מרווח ומעוצב אדריכלית , אשר מותאם לצרכים המתקדמים של התלמידים והצוות.

באגף החדש, לצד כיתות לימודים, גם חדר ספריה וחדר אומנות.

בימים אלה הוחל בביצוע השלב השני של הבניה ,הריסת המבנים הישנים ובמקומם תבנה חצר מרווחת לתלמידים, גינון חדש והתקנת מגרש דשא סינטטי לכדורגל. הצפי לסיום העבודות הוא לקראת ראשית שנת הלימודים הבאה.

 

סיום השלב הראשון של הבניה והעמדת אגף לימודים ראוי לתלמידים ולצוות אלחריזי , הוא בבחינת השלמת משימה חשובה שהצבנו בפנינו בעמותת ההורים והגשמת חלום, שלפני שנים מעטות, מעטים האמינו שנוכל להפכו למציאות.

ביחד ובשילוב ידיים הדוק עם הנהלת בית הספר-הצלחנו במשימה.

זה המקום גם להודות למנכ"ל העיריה מר מנחם לייבה, שמרגע שהשתכנע בצדקת העניין, סייע לנו והביא את הפרויקט לידי ביצוע מהיר ויעיל.

תודה גם לקרינה , מנהלת בית הספר, שביחד ותוך הקדשת מאות שעות (ממש כך!!!!) הפכה את החלום למציאות נפלאה וכדרכה הייתה מעורבת בכל פרט ופרט בתכנון המבנה החדש.

ואחרונים – חברי בהנהלת העמותה שטרחו וסייעו בתהליך הארוך, מוני בורוביץ, סיגל וייס, אסי יריב וליהי אלימלך.

עשינו זאת בעמל רב למען הילדים שלנו ואנחנו מקווים ובטוחים שהם ייהנו מהאגף החדש ומהמרחבים ההולכים ונשלמים.

 

שבת שלום וסופ"ש נעים,

ארז ביעזר, יו"ר עמותת ההורים​                                  

 

למסמך - דו"ח כספי עמותת ההורים

 

 

דבר העמותה לחודש ינואר 2014


הוועדות יצאו במלוא המרץ לדרך.

וועדת העיתון התכנסה, לצורך שיתוף ההורים בכתיבה בעיתון בית הספר.בפגישה משותפת להורים , למנהלת ולצוות המורים האחראים על העיתון נדון פורמט העיתון ונושאים שונים לכתיבה.

התכנסה וועדת המחזור והתנעת תהליך הפיכתו של בית ספרנו לבי"ס ירוק. התכנסה וועדת אירועים והחלו ההכנות לחגיגות הפורים ולעדלאידע המסורתית.

 התכנסה גם וועדת זהירות בדרכים והתחילה לקדם נושאים בטיחותיים לרווחת ילדינו.אנו מבקשים להודות לכל ההורים הנוטלים אחריות מידי יום ומגיעים לתורנות "נשק וסע"-תודה גדולה לכולם. 

נזכיר כי חלק מההורים טרם שילם את התשלום השנתי לעמותה ואנו מבקשים לשלמו בהקדם, על מנת להבטיח את המשך הפעילות השוטפת של עמותת ההורים.


                                              ב ב ר כ ה,

                                             ארז בי-עזר

 

 

 

 

  הורים ותלמידים יקרים,

עם תחילת השנה השלימה עמותת ההורים בשיתוף עם הנהלת בית הספר והעיריה את הצללת מגרש המשחקים התחתון, הסמוך לכיתות המוסיקה והדרמה.

היתה זאת מלאכה לא פשוטה אבל התוצאה מדברת בעד עצמה .

בנוסף ולבקשת הורים רבים, פעלנו לחלוקת ארוחת צהרים חמה מידי יום, לקבוצת ילדים הלומדים בבית הספר ובסיוע "אפטר סקול" חלקם אף נקלט אחת לשבוע לפעילות בצהרון אלחריזי.

בחופשת החנוכה החלפנו את הריצוף השבור והישן בכניסה לבניין בי"ס, בסמוך למתחם תערוכות התלמידים המתחלפות וליד אזור ההנצחה.

וועדות העמותה החלו בפעילות שוטפת בשיטוף עם הנהלת בי"ס ואנו חוזרים וקוראים להורים המעונינים להשתתף בוועדות-פרטים אצל מירית.

בברכה,

עמותת ההורים.​

אין תגיות