צוות

1/09/2018

 

​​צוות בית הספר
 
הצוות החינוכי מונה כ- 70 אנשי צוות – מחנכים, מורים מקצועיים, סייעות, מטפלים, צוות מינהלה, מזכירות, אב בית וחובש.
הצוות החינוכי מורכב מאנשי מקצוע מעולים – מורים, מטפלים, מסייעים ואנשי מינהלה.
צוות ביה"ס מאמין ופועל למען שילוב לימודי חברתי וקהילתי של כלל ילדי ביה"ס.
הצוות עוסק בפיתוח תכניות לימודים המותאמות לצרכי התלמידים לקידומם והובלתם למימוש יכולתם ולהצטיינות אישית.
אנו מאמינים כי תפקידו של בית הספר היסודי לזמן לכל ילד התנסויות לימודיות, חברתיות וערכיות באקלים חינוכי מוגן מאתגר ונינוח ולאפשר לכל  ילד מימוש יכולותיו ומצוינות אישית.
 
 
המערך המסייע
 
בבית הספר מערך מסייע נרחב המאפשר לנו לתת מענה לצרכים השונים של תלמידינו.
יועצת חינוכית, מורת שילוב, פסיכולוגיות.
סוגי טיפולים הקיימים בביה"ס: פסיכודרמה, טיפול באומנות, טיפול בדיבור, תמיכה וסיוע בעזרת בעלי חיים, גינה אקולוגית טיפולית ונגרייה טיפולית.
מספר סייעות בכתות החינוך המיוחד: 6
בכל כיתת חינוך מיוחד עובדת סייעת חינוכית התומכת בעבודה הפדגוגית בכיתה.
 
 סגניות
יעלה וינר
קלרית רפאלי
 
יועצת
שירלי כסיף

 

צוות המחנכות                                                  
א' 1 - שרון מסילתי
א'2 -  עלוה מאיר אורן
א'3  - עדי ברק
א' 4 - נעמה ענסי
ב' 1   מורן אסולין  
ב' 2 - שירה בר אדון 
ב' 3 - שרון ויצברד  
ב' 4 - יעל חזקיה
ג' 1 - חגית בן יונה
ג' 2 - קרן דלין
ג' 3 - נטלי צוברי
ג' 4 - שלומית פנחסי
ד' 1 - צליל רייף
ד' 2 - לימור אליהו
ד' 3 - יעל ברנס
 ד4  - הילית מילנר
ה' 1 -  רותם שושן
ה' 2 - רמית צמח
ה' 3 - אסנת לבנה
 ה4 - לירז מלכה
ו' 1 -  שני ברנס
ו' 2 -  רותי שטח
ו' 3 - ניבה כנפי
ו4 -  שירי כהן
 

 צוות  המורים המקצועיים 

מורת שילוב- אירית אשד

מדעים- מורן וייל

אנגלית - אסנת ליבנה

אנגלית - הלנה ברג

אנגלית - שרונה מור

אנגלית - ורד הוד

אנגלית- עלוה מאיר

מתמטיקה - הילית מילנר

מתמטיקה- רמית צמח

מתמטיקה - אודליה ליברמן

מוסיקה- מלי הלוי

מחשבים - אתי מונוביץ

מעצבת - חיה עמית

פסיכודרמה- גיא אוראל

דרמה- אילן פפקו

משחקי חשיבה - ברכה

חינוך גופני - נורית רון

חינוך גופני - אנה

אומנות - ענת שלובסקי

מחול - שלומית אבני

ספריה- עדינה אלזון

גינון ונגריה- רני שלזינגר

 

צוות מסייע

 

   שושי שכטר- סייעת א1

  רינת קמק- סייעת ב1

  אתי שמיר - סייעת ג1 

  מיכל מלכה - סייעת ד1

  ענבר פרידלנדר - סייעת ה1

  שלי צעירי סייעת ו1


 

אירית דונר - תגבור

ברכה פיון - תגבור

אריאלה זיונץ- תגבור

רוית שקד - תגבור

 

מנהלה

יאיר עצמון - מנהל משק

 רינת דור   - מזכירה ראשית

 

מירית צח -  מזכירה

  חובש

 

 

 ​​​​

אין תגיות