ראשי מדורים שומר היער - פרק א'

 שומר היער - פרק א'

5/12/2014

שומר היער

פרק א' - בוקר טוב

 

שומר היער הקיץ משנתו לבוקר גשום וסגרירי. הוא פקח את עיניו והאזין לצלילי עלי העצים שנושבים ברוח. מי האגם פכפכו אל מפל קטן, ובסופו ברכה קטנה. בתוך הברכה נצצו יהלומים ואבני חן יקרות. בכל היער היתה ידועה הברכה הקטנה בתור "ברכת החן".

שומר היער גר בצמרו של עץ אלון גבוה. הוא ירד מהעץ בקלילות ומדי פעם נעזר בענפי העץ. הוא נחת ברכות על הארץ, וצעד צעדים קלושים לעבר הברכה. הוא שטף את פניו במים רעננים וקרירים.

היער היה ידוע ביופיו ובקסמו, יצורים קסומים, חיות משונות, שדונים ופיות. אך ליד היער חיה לה בשכנות ממלכה קטנה בשם ש'ק. ובממלכה גרו אנשים אשר תכונות רעות בהם: חמדנות, קנאה, רוע ועוד....

לפתע החלו מי הברכה להתפרץ, האדמה רעדה וציפורים עפו ברעש קולני ונסו על נפשם! דהירות של סוסים נשמעו ואבק נראה באופק. חיילי המלך באו כדי להרוס את היער ולהרחיב את הממלכה הקטנה שלהם.

"לתקוף!!!" צעק מפקד החיילים, וצבא המלך רץ לעבר היער (ביתו של שומר היער היה בלבו של היער, וחיילי המלך תקפו באזור שמוביל היישר לברכת החן ולביתו של שומר היער). חיילי המלך כבר עמדו ממש מרחק צעד וחצי מברכת החן , אך לפתע, כאילו משום מקום, הופיע שומר היער בכבודו ובעצמו.

שומר היער לא חש כל פחד ואמר "יצורים קסומים, שדונים, פיות, טבע, ויער, אני מזמן אתכם כדי שתילחמו לצדי ויחד נביס את צבאו של מלך ש'ק!"

שורשים תקפו סוסים, עצים הדפו חיילים, שדונים דקרו בסכין, ופיות היער כישפו. לבסוף היה שקט. "היכנעו" אמר שומר היער. "ולעולם אל תעזו לתקוף עוד! אחרת היער ירדוף אתכם לנצח ולעולם לא תדעו מהם אהבה וחופש אמתי!"

חיילי המלך, או מה שנשאר מהם, חזרו לממלכה בבושת פנים. והם באמת היו צריכים להצטער כי מלכם של ממלכת ש'ק היה קשוח ורשע.

המשך יבוא...

אין תגיות