לתמונה הקודמת
לתמונה הבאה

דבר המנהלת

***עדכון**** עקב בעיות טכניות - האתר הזה לא מתעדכן לעת עתה - אתם מוזמנים לגלוש באתר החדש בכתובת bloch-david.org

מי אנחנו

ביה"ס "דוד בלוך", שוכן בלב שכונת בצרון בתל-אביב. ביה"ס הנו בי"ס קהילתי, המשלב ומשתף את ההורים והקהילה בכל תחומי הפעילות הבית ספרית.

תוכנית "סע לשלום"

הנהגת ההורים והנהלת בית הספר, החליטו ללמוד ולמצוא לעומק פתרון לבעיית מעברי החצייה המסוכנים הסמוכים לבית הספר, בהנחיית עמותת "אור ירוק".

ממנהלת ביה"ס ויו"ר ההנהגה לקראת פתיחת השנה

מכתב לקהילה ממנהלת ביה"ס ויו"ר ההנהגה לקראת פתיחת שנת הלימודים הבאה

הודעה ממפעיל הצהרון

הודעה ממפעיל הצהרון

הזמנה לילדי הגן ולכיתות א

הזמנה לילדי הגן ולכיתות א

רשימת ספרים תשעט

רשימת ספרים תשעט

מהנעשה בבלוך

תלמידים והורים יקרים, בדף זה תוכלו לצפות בסירטונים חודשיים שנערכו על ידי תלמידים מכיתה ו

זמן כוכבים

זמן כוכבים - ילדים מלמדים ילדים: זהו פרוייקט חונכות של כיתות ה, ו את כיתות ב, ג : הגדולים בוחרים תחום מסויים שהם אוהבים ורוצים ללמד לדוגמא כדורסל, כדורגל, מבוכים ודרקונים, אמנות, מחול ועוד

יום השפה העברית בבלוך

תלמידים יקרים, הנכם מוזמנים לכתוב סיפור קצר מקורי ולהשתתף בתחרות טד - "דיבור בציבור"

סיפור במשקפיים - יצירתיות מחשבתית כיתות ה' ו'

סיפור במשקפיים - יצירתיות מחשבתית כיתות ה' ו'

יום שיא במתמטיקה – חושבים ומחשבים

יום שיא במתמטיקה – "חושבים ומחשבים" "יום ללא תיק" בו התקיימו משחקים ופעילויות מתמטיות. יום זה יוחד כולו למשחקים מתמטיים המאפשרים יישום של החומר הנלמד בצורה מגוונת ,מעשירה, מחכימה

רישום לצהרון

צהרון בית הספר דוד בלוך שנה"ל תשע"ט

שיר של יום

"השיר הזה מתחיל כאן", כתב אהוד בנאי, "כחול על הדף הלבן". "לא גמור, לא תמיד מכוון השיר הזה מתחיל כאן". וכמו אהוד בנאי, גם אנו מתחילים היום בנגינה של שיר חדש, שיר שרק מתחיל את מסעו כאן

יום הספורט ההיתולי

יום הספורט ההיתולי יתקיים יום שישי ה- 16.3.18

כיתות רוקדות

כיתות רוקדות: המקום בו נגמרות המלים: תכנית חברתית חינוכית-הוליסטית, אשר משתמשת בריקוד הסלוני, כאמצעי לשינוי עבור משתתפיה התלמידים, ההורים וצוות בית הספר.

דיבייט בבלוך

שיעורי דיבייט בבית הספר "בלוך" ת"א השיטה הייחודית של חברת דיבייט אשר נלמדת בבית-הספר מתמקדת בלמידה חווייתית המשלבת תרגולים ופרקטיקה שמיושמים בכל מפגש, תוך שימוש בסרטונים, הפעלות,..

קבוצת הורים בבלוך

אנו בבלוך מאמינים כי הדרך הטובה ביותר לקדם ילד ולגרום לו להיות מאושר, היא שיתוף פעולה מלא בין 3 גורמים: הילד עצמו-הוריו-וסביבתו החינוכית.

"בלוך בקשר"

"בלוך בקשר" יהיה דף מידע שיפורסם אחת לחודש, במייל ובאתר. יפורטו בו ארועי החודש הנכנס ותהיה התייחסות לפעילויות ביה"ס בשגרה ובימים מיוחדים.

סדנאות הבחירה בבלוך

השנה נבנה בצוות מערך סדנאות בחירה, אשר יתנו מענה לתחומי העניין והחוזק של מגוון התלמידים, על קשת ה"אינטליגנציות המרובות", מטרתנו בדרך זו, לטפח את המסוגלות העצמית של כל תלמיד.

דף פייסבוק של השירות הפסיכולוגי ומרכז נטעים

כל מה שרציתם לדעת על אבחונים: אלו סוגים יש? מתי פונים ולאיזה אבחון? מה האבחון בעצם נותן לי? את מי צריך לעדכן בתוצאות האבחון? ועוד.