ביקור נאמני גש"מ בתחנת הרדיו 102fm

  נאמני גש"מ והמורות תמי .ק. ומיכל ג. ביקרו בתחנת הרדיו 102fm . במסגרת הביקור הקשיבו לשידורים ושוחחו עם מנכ"ל התחנה אבי משולם. הביקור היה מושקע ומעניין מאד. מקווים שבשנה הבאה תוקם תחנת רדיו גם ב"כפיר". קול גש"מ בכפיר.

  תחרות שחמט 2018

  בתחרות השחמט זכתה הקבוצה של יוסי מכפיר במקום הראשון ! כל הכבוד

  היחידה החדשה של מרכז גש"מ בפעולה יוצאת לדרך

  גם אני יכול- בהשראת מוצארט במרכז גש"מ התלמידים מתנסים בפעילויות חוייתיות בנושא גמישות שייכות מיוחדות , גם אני יכול ,שיתוף פעולה ומנהיגות. הפעילות מתקיימת בימי רביעי בהפסקה הגדולה ובמסגרת שיעורי התיאטרון . הפעילות מועברת על ידי נאמני גש"מ - תלמידים מכיתות ד'-ו' בהובלת תמי קלינסקי והסיוע מורים וחברים מהצוות

  שיתוף פעולה בספורט -מרכז גש"מ

  אבי המורה לספורט הרצה לתלמידים על משמעות שיתוף הפעולה בספורט

  מכירת בגדי בית ספר

  במטרה לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית , לחסוך במשאבים וכסף , ללמד על צרכנות נבונה ועל ערך הנתינה, מכרו תלמידי מובילות ירוקה ביום ההורים חולצות וסווטשרטים יד שנייה עם סמל בית הספר. הבגדים נתרמו על ידי ההורים , הכסף שנאסף ישמש לרווחת בעלי החיים בפינת החי. כל הכבוד לידי המובילות ולהורים שתרמו ורכשו בגדים .סיגלית הבר.

  יום ההליכה בכיתות ה'

  בעקבות יום ההליכה הבינלאומי שהתקיים בשישי האחרון ה27.10 יצאו נציגים משכבת ה' לפעילות ספורטיבית. הפעילות בהובלת המורה לחנ"ג אבי ביבי, והדר ג'קסון צוקרמן, כללה הליכה קצרה לפארק מנחם בגין , ושליבה הליכה קצרה עם ריצה משחק ושיחה על חשיבות הספורט בחיינו.

  מרכז מיוחדות

  במרכז מיוחדות מתרחשות פעילויות בהפסקה הגדולה ובשיעורי תאטרון בהובלת תמי קלינסקי ונאמני מיוחדות. הפעילות ביחידה גובשה בסיוע סיגלית המורה למדעים עיצוב המרחב בעזרתם של הילה סמל איתן ורון מלאכי.

  פעילות שיאי כוסות ביום שיאי גינס

  בעקבות ספר השיאים של גינס יצאו תלמידי כיתות ד עם הילה לפעילות משחק עם כוסות וניסו לשבור את שיא מספר הכוסות ..

  מרכז שייכות

  מרכז שייכות - משפחות בעלי חיים

  הורים מקוונים לרשת בטוחה

  הורים מוזמנים להרצאות וירטואליות בנושא גלישה בטוחה ברשת האינטרנט.